Назва: CIVCO Inc.
Країна: США
Пік заснування: 1981г.
Мета: Стати світовим лідером у галузі розробки та впровадження апаратних та програмних засобів у діагностиці та лікуванні різних патологій
Цінності компанії: У центрі уваги – людина. Підвищення якості життя пацієнта та покращення стандартів медичної допомоги
Напрямок діяльності компанії:
  • для пацієнтів: швидкі та безпечні лікувальні та діагностичні процедури
  • для врачей: инновационные технологии для увеличения продуктивности и комфорта в работе
  • для дистриб'юторів: постійна розробка нових продуктів та підвищення маркетингового потенціалу

Про компанію

Компанія CIVCO була створена у 1981 році в США. Засновники компанії ставили перед собою амбітну мету – створити широкий спектр аксесуарів, які б доповнювали та розширювали можливості діагностичного та терапевтичного обладнання провідних світових виробників.

Вибрана стратегія та напрямок виявилися вірними. Завдяки успіху серії інноваційних аксесуарів випущених у 1999 році та збільшеної фінансової потужності, CIVCO зуміла об'єднати кілька компаній з розробки та виробництва медичного обладнання: Barzell-Whitmore Maroon-Bells, MEDTEC та Sinmed BV. Це злиття забезпечило подальше підвищення якості та наукомісткість продукції.

У 2005 році компанія CIVCO стає медичним сегментом у міжнародному концерні Roper Industries Inc із щорічним оборотом 2.7 мільярда доларів.

За три десятиліття компанія CIVCO стала однією з провідних компаній з виробництва високотехнологічного обладнання для оптимізації процесу діагностики та лікування, а також підвищення якості життя пацієнта.

Основною політикою компанії є: спрямованість на людину, комплексність, інноваційність. Продукція компанії CIVCO дозволяє максимально використовувати технічне обладнання медичного закладу та створювати єдиний комплекс для вирішення клінічних завдань будь-якої складності.

Наразі розробки компанії CIVCO використовують із ультразвуковими апаратами, мамографами, системами для взяття біопсій, комп'ютерними, магнітно – резонансними та позиційно-емісійними томографами.

 
© 2011 civco.com.ua
Контактная информация